Kampania #TataTeżCzyta
cover%20FB%20820x360.jpg

Wydawnictwo Entliczek bierze udział w Kampanii #TataTeżCzyta.

Czytanie może być fajne i może wpłynąć na jakość spędzanego czasu z dzieckiem oraz na rozwój dziecka teraz i w przyszłości. Dlatego zachęcamy mężczyzn – ojców, wujków, dziadków, opiekunów do czytania!

W tym celu powstała publikacja Supermoc książek #TataTeżCzyta. W prosty i jednocześnie atrakcyjny wizualnie sposób pokazuje ona jak zaznajamiać dziecko z książkami, KIEDY, CO, JAK czytać z dzieckiem.
Publikacja Supermoc książek. #TataTeżCzyta będzie szeroko dystrybuowana i dostępna nieodpłatnie w 2 wariantach – w wersji e-booka do ściągnięcia na stronie www.TataTezCzyta.pl (już od 23 kwietnia), a także w wersji drukowanej od 25 maja na Targach Książki w Warszawie, w wybranych księgarniach oraz w bibliotekach publicznych i przedszkolach.

A zatem: Tato, Wujku, Dziadku, Trenerze! Masz supermoc, o której być może nie wiesz. Jesteś dla dziecka przykładem i wzorem. Ważnym źródłem postaw, zachowań i nawyków. Także, a może przede wszystkim, czytelniczych. Czytaj więc z dzieckiem! Głośne czytanie ma moc budowania relacji. Czytać na głos dziecku można nawet, kiedy jest w brzuchu matki. To świetny sposób na oswojenie go z głosem opiekuna.

Tatusiom, Dziadkom, Wujkom, Opiekunom POLECAMY do czytania nasze sprawdzone (!) TYTUŁY: