Zuza i sukienka dla Maksa

NAKŁAD WYCZERPANY

Obejrzyj film

Dziewczyny kochają różowe sukienki, a chłopcy piłki futbolowe! Tyle że Zuza też woli piłkę. A Maks chętnie zobaczyłby swoją ukochaną w pięknej sukni z falbanami, kokardami, czyli po prostu: w uroczej, dziewczęcej sukience. Zuza jednak nie ma na to najmniejszej ochoty. O nie, Zuzie co innego chodzi po głowie…
Piąta część serii ZUZA.

Seria ZUZA
Zuza i Maks chodzą do tej samej klasy, bardzo się lubią i są tzw. szkolną parą. Bycie zakochanym w wieku 7 lat to jednak ciężka sprawa, kiedy zazdrość, złość i niepewność jak w kalejdoskopie przeplatają się z chwilami szczęścia, czułości i ekscytacji. Taka emocjonalna huśtawka potrafi przyprawić o niezły zawrót głowy!

Opowiadania o perypetiach uczuciowych pary 7-latków, stworzone przez duet Thierry Lenain - Delphine Durand, od ponad dekady cieszą się we Francji niezmienną popularnością. Humor sytuacyjny, dowcipny język i przezabawne ilustracje zdobyły fanów również w innych krajach. Książki z serii ZUZA zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, na ich motywach są realizowane przedstawienia teatralne, a w 2012 r. powstał serial animowany pod oryginalnym tytułem „Mademoiselle Zazie”.

+ Duże litery
+ Poręczny, kieszonkowy format

Książkę wydano dzięki dofinansowaniu Institut Français w ramach programów wsparcia wydawniczego.

  • Format: 14x19 cm
  • Oprawa: miękka
  • Liczba stron: 32
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 978-83-63156-09-1
  • Wydawnictwo: Entliczek

Polecamy też: