Lustrzanna T.4 Echa nad światem

Obniżka! Lustrzanna T.4 Echa nad światem

51,21 zł

56,90 zł

E-BOOK DOSTĘPNY W SERWISIE .

W czwartym, finalnym tomie "Lustrzany" świat wpadł w totalny zamęt. Rozpad arek rozpoczął się na dobre. Jedyny sposób, żeby go zatrzymać, to znaleźć sprawcę. Odszukać Innego. Tylko jak tego dokonać, skoro nikt nie wie, jak on właściwie wygląda?

Ofelia i Thorn ruszają razem tropem echa. To powtarzające się zjawisko wydaje się kluczem do wszystkich zagadek. Muszą w tym celu nie tylko zajrzeć za kulisy Babel, ale też zgłębić własną pamięć. Tymczasem Bóg trafił na Łuk Tęczy i być może wkrótce wejdzie w posiadanie mocy, której tak pożąda. Która z tych dwóch postaci – on czy Inny – stanowi większe zagrożenie?

Francuski bestseller przetłumaczony na 21 języków.
Dla młodzieży 14+ i dorosłych.

Recenzje:

Ostatnia przygoda Thorna i Ofelii to istny rollercoaster emocji – kołatanie przedsionków gwarantowane, brak snu zapewniony! Autorka czaruje słowem od pierwszej do ostatniej strony, a zarazem bezlitośnie trzyma czytelnika w napięciu, zaskakując nieszablonowym finałem! Zdecydowanie jest to historia, której trudno nie pokochać i która zajmuje specjalne miejsce w naszych sercach – już nigdy nie spojrzymy na lustra w ten sam sposób!
Kala Konarzewska i Wiga Pszczółkowska, Fantastyczne_Pogaduchy

Christelle Dabos uruchamia w nas gotowość do podróży jedynej w swoim rodzaju, w której będziemy posługiwać się zdolnością czytania, tzn. głębokiego poznawania rzeczywistości we wszystkich jej odcieniach i bez iluzji. A to doprowadzi nas do akceptacji: rzeczywistości oraz samych siebie. Najwięksi twórcy i największe twórczynie słów posiadają taką szczególną moc.
Przemek Staroń, Nauczyciel Roku 2018, finalista Global Teacher Prize 2020Patronat:

20201027_124850_0000.png FP_logo%20czarne%20prze%C5%BArocze.png
  • Format: 15,5x22,5 cm
  • Oprawa: miękka
  • Liczba stron: 568
  • Rok wydania: 2021
  • ISBN: 978-83-63156-48-0
  • Seria: Lustrzanna
  • Wydawnictwo: Entliczek

Polecamy też: